Zasady i warunki

Niniejsza witryna internetowa i świadczone na niej usługi są przeznaczone dla użytkowników pełnoletnich w związku z usługami, z których można skorzystać wyłącznie poprzez złożenie zamówienia, które stanowi prawną umowę między Użytkownikiem a Firmą. Jeśli jesteś osobą niepełnoletnią, możesz zostać poproszony o natychmiastowe opuszczenie witryny internetowej i nieskładanie zamówienia.

Złożenie zamówienia jest rutynowym potwierdzeniem, że zapoznałeś się, zrozumiałeś i zgodziłeś się mieć pewność w ugodzie prawnej obejmującej niniejsze Warunki handlowe.

Korzystanie z naszej strony internetowej lub składanie jakichkolwiek zamówień bez przeczytania i zrozumienia naszych Warunków świadczenia usług może być całkowicie Twoim wyborem, a Firma nie będzie odpowiedzialna za żadne kary wynikające z nieznajomości klauzul, o których mowa w niniejszym dokumencie.

Zasady anulowania

W następnych dwóch wydarzeniach Firma ma wszelkie prawa do anulowania zamówienia bez wysyłania powiadomienia do Kupującego.

  • W przypadku, gdy klient celowo lub nieumyślnie naruszył którykolwiek lub wszystkie warunki i sytuacje LUB
  • W przypadku, gdy kupujący zostanie uznany za winnego oszustwa lub oszustwa.

Prawdopodobnie żadne odszkodowanie nie zostanie przyznane Kupującemu w wyżej wymienionych okolicznościach.

W przypadku, gdy Kupujący musi anulować zamówienie, jest proszony o zrobienie tego w ciągu godziny od złożenia zamówienia, ponieważ jest to zwykle czas potrzebny na przetworzenie zamówienia i przydzielenie zadania autorowi. Żądania anulowania złożone po wyżej wymienionym okresie będą podlegały potrąceniu ceny realizacji zamówienia.

Powiadomienie o zmianach

Firma zastrzega sobie prawo do okresowej zmiany tych sytuacji, ponieważ uzna to za stosowne, a dalsze korzystanie z witryny będzie oznaczać akceptację wszelkich zmian w tych frazach. W przypadku jakichkolwiek zmian w naszej polityce prywatności zamierzamy ogłosić, że zmiany te zostały wprowadzone na naszej domowej stronie internetowej i na różnych kluczowych stronach w naszej witrynie internetowej. Jeśli nastąpią jakiekolwiek zmiany w sposobie korzystania z naszej witryny internetowej, klienci ‟Dane osobowe, powiadomienie pocztą elektroniczną lub pocztą zostanie wysłane do tych, których dotyczy ta zmiana. Wszelkie zmiany w naszej polityce prywatności prawdopodobnie zostaną opublikowane na naszej stronie internetowej 30 dni przed wprowadzeniem tych zmian. W związku z tym sugeruje się regularne ponowne uczenie się tego stwierdzenia

Niniejsze warunki i sytuacje stanowią część Umowy między Kupującym a nami. Dostęp do tej witryny internetowej i / lub wysiłek związany z rezerwacją lub Ugodą oznacza zrozumienie, zgodę i akceptację Powiadomienia o wyłączeniu odpowiedzialności oraz pełnych Warunków i okoliczności w nim zawartych. Twoje ustawowe prawa konsumenta pozostają nienaruszone.

We use cookies to provide you with the best possible experience. By continuing, we will assume that you agree to our cookie policy