Opcje finansowania dachu do rozważenia przy wymianie dachu

Opcje finansowania dachu do rozważenia przy wymianie dachu
Category: Możesz Uzyskać
16 października 2020

Jak zapłacisz za nowy dach?

Wymiana dachu to ważna inwestycja. Dobra wiadomość – istnieje wiele dostępnych opcji finansowania, aby upewnić się, że nie rozwalisz banku, gont po kamieniu.

Finansowanie nowego dachu , z opcją płatności w ratach, to liczba właścicieli domów, którzy otrzymają dach, którego potrzebują, kiedy nie można już dłużej odkładać wymiany dachu. Przyjrzyjmy się najczęstszym opcjom finansowania, aby pomóc Ci wybrać odpowiednią dla Ciebie.

Nowe opcje finansowania dachu

Gotówka

Gotówka to najlepsza opcja, jeśli Cię na to stać.

Nie jest złym pomysłem oszczędzanie i płacenie za nowy dach z własnej kieszeni. W rzeczywistości LifeHacker zaleca płacenie „gotówką” (przez „gotówkę” nie oznacza to żadnych pożyczek), aby uniknąć płatności odsetek.

To świetna rada, jeśli możesz to zrobić – niestety większość amerykańskich właścicieli domów nie ma takich oszczędności. Czerpanie z osobistej skarbonki po prostu nie jest opcją dla wielu ludzi, zwłaszcza jeśli chodzi o droższe ulepszenia domu.

Finansowanie firmy

Jak działa finansowanie firmy? Twój dekarz współpracuje z bankiem, aby pomóc Ci zarządzać kosztami projektu pokrycia dachowego, w oparciu o Twój budżet i koszt wymiany dachu. Każda firma wybiera banki, z którymi chce współpracować, oraz opcje finansowania dachowego, które zamierza zaoferować klientom.

Korzyści płynące z finansowania przedsiębiorstwa często przewyższają finansowanie udzielane bezpośrednio przez pożyczkodawców. Firmy oferujące finansowanie mogą oferować specjalne promocje, które wyprzedzają banki i innych pożyczkodawców. Firmy te otrzymują od banków specjalne stawki ze względu na pożyczki wolumenowe. Mogą przekazać korzyści swoim klientom.

„My, firma Long Roofing, mamy wielkie szczęście, że mogliśmy pomóc wielu klientom w regionie środkowoatlantyckim i na nowych terytoriach” – mówi Dave Normandin, prezes firmy Long Roofing. „To nasza baza klientów pomogła nam uzyskać wsparcie od lokalnych i krajowych banków oferujących jedne z najbardziej konkurencyjnych czynników płatności i stóp procentowych w branży”.

Finansowanie dachu za pomocą długich pokryć dachowych

Long Roofing ma wygodne finansowanie, które pasuje do budżetu każdego właściciela domu. Ciężko pracujemy, aby nasze opcje finansowania były jak najprostsze i rozumiemy, że projekt wymiany dachu może być stresującym czasem. Naszym celem jest zapewnienie Ci spokoju ducha, którego potrzebujesz.

Nasze opcje finansowania:

Long Roofing współpracuje z indywidualnym właścicielem domu do wynajęcia, aby sprawdzić, co pasuje do jego budżetu. Nasze opcje finansowania zależą od wielkości pracy, kwoty zaliczki i oceny kredytowej właściciela domu.

Oferujemy wszystko, od kredytów terminowych po linie kredytowe, z których może skorzystać właściciel domu.

Na przykład: przy minimum 5 000 $ sfinansowania możemy otrzymać płatność nawet 12,50 $ miesięcznie za każde sfinansowane 1000 $.

„Właściciele domów mają wiele możliwości, kiedy finansują się z nami” – mówi Dave. „Współpracujemy z różnymi bankami, w zależności od sytuacji finansowej właściciela domu i tego, na co może sobie wygodnie pozwolić”.

Finansowanie dachu Long Roofing może zapewnić:

  • Konkurencyjne stawki
  • Płatności dopasowane do Twojego budżetu
  • Żadnych ukrytych kosztów
  • Niezabezpieczone pożyczki do 75 000 USD
  • Łatwe do zrozumienia dokumenty

Finansowanie za pomocą długich pokryć dachowych ma duże zalety. Ze względu na wielkość, jaką przepychamy przez firmy finansujące, otrzymujemy specjalne stawki i pakiety dla naszych klientów. Mniejsze firmy dekarskie zazwyczaj nie oferują żadnego rodzaju finansowania. Musisz mieć wszystkie środki na opłacenie w momencie instalacji. Średnie firmy mogą oferować finansowanie, ale ich stawki nie będą tak konkurencyjne ze względu na brak wolumenu.

Nasz proces:

Long Roofing szanuje Twoją prywatność. Dokładamy wszelkich starań, aby zapewnić ochronę Twoich informacji.

Zanim jeszcze wypełnisz wniosek kredytowy u jednego z naszych przedstawicieli, każdy z nich przeszedł pełną kontrolę. Korzystając z internetowego rozwiązania kontraktowego z pełnym szyfrowaniem, każdy właściciel domu wypełnia wniosek kredytowy na iPadzie.

Umowy te są wysyłane za pomocą innego serwera niż serwer Long Roofing używany codziennie, więc żadne informacje dotyczące umowy nie są przesyłane przez nasz system poczty elektronicznej. Po złożeniu do biura wniosek kredytowy z danymi osobowymi właściciela domu nie będzie dostępny dla naszego przedstawiciela handlowego.

Większość finansowania realizujemy również bezpośrednio w Twoim domu ze względu na wygodę i prywatność.

„Zapewniamy właścicielom domów kilka świetnych opcji finansowania, ponieważ żadna opcja nie jest odpowiednia dla wszystkich” – wyjaśnia Dave. „Wsłuchujemy się w potrzeby i budżet każdego właściciela domu i pokazujemy, jaki rodzaj finansowania dachu będzie dla nich najlepszy”.

Nie damy ci drobnego druku. Nasi przedstawiciele usiądą, aby porozmawiać z każdym decydentem w projekcie wymiany dachu, jasno wyjaśnią dostępne opcje i będą siedzieć z Tobą, dopóki nie będziesz zadowolony z finansowania dachu. Uczciwość i prawość są po prostu częścią naszego procesu sprzedaży.

Budujemy zaufanie i spokój w każdym dachu z długimi dachami.

Niezależnie od tego, czy szukasz dachu gontowego, czy metalowego, dowiedz się, jak możesz uzyskać finansowanie na nowy dach z długim pokryciem dachowym. Sprawdź nasze aktualne promocje lub zadzwoń do nas dzisiaj pod numer (800) 417-5664, aby zobaczyć, która opcja finansowania dachu może sprawić, że nowy dach stanie się dla Ciebie rzeczywistością.

We use cookies to provide you with the best possible experience. By continuing, we will assume that you agree to our cookie policy