O tym, co zrobił Bitcoin

Category: Jeśli Chodzi
17 lutego 2021

Podcast What Bitcoin Did to podcast Bitcoin dwa razy w tygodniu, w którym prowadzący Peter McCormack przeprowadza wywiady z ekspertami w świecie rozwoju Bitcoin, prywatności, inwestycji i adopcji. Uruchomiony w listopadzie 2017 roku podcast rozrósł się do ponad 100 odcinków z listą gości, która jest świadectwem różnorodności wiedzy i opinii reprezentujących szerszą społeczność Bitcoin.

Poszczególne odcinki podcastów skupiały się na angażujących i przystępnych rozmowach z niektórymi z najbardziej wpływowych umysłów w branży. Uznani weterani, tacy jak Nick Szabo Adam Back Charlie Shrem i Andreas M. Antonopoulos , dzielili mikrofon WBD wraz ze wschodzącymi gwiazdami. Żadne obszary dyskusji nie są zabronione i zachęca się do różnic zdań. Wcześniejsze tematów, które wahały się od konopi do cenzury Libertarianizm do pioruna Sieci i Sex Pracowników do Segwit2x .

Jeśli chodzi o bardziej szczegółowe tematy, What Bitcoin Did koncentruje się na uznanych produkcjach z serii Specials które łączą wywiady z wieloma osobami. Te oferty specjalne koncentrują się wokół niektórych z najważniejszych wydarzeń w historii Bitcoin, w tym między innymi Mt. Hack Gox i oskarżenie Rossa Ulbrichta za Jedwabny Szlak. Łącząc szeroki wachlarz głosów ze specjalistyczną wiedzą na temat tych wydarzeń, słuchacze WBD są w stanie doświadczyć bezprecedensowego poziomu dostępu do historii i kontekstu za nimi, o którym często się zapomina.

To, co zrobił Bitcoin, jest również wyjątkowe w przestrzeni Bitcoin Podcast, ponieważ jest całkowicie przejrzyste w zakresie dochodów, wydatków i zysków z programu. Co miesiąc na stronie przychodów publikowane jest publiczne zestawienie z analizą wydatków reklamodawców, pobrań podcastów i statystykami rozwoju kanału. Dzięki temu słuchacze mogą stale kontrolować i samodzielnie potwierdzać, że podcast jest wolny od konfliktów interesów. Nie jest tajemnicą, że branża Bitcoin ma historię notorycznych oszustw i nieuczciwych zachowań. WBD dokłada wszelkich starań, aby zapewnić fanom godne zaufania wrażenia słuchowe bez uprzedzeń.

Chcesz się ze mną skontaktować? W każdej chwili możesz skorzystać z formularza kontaktowego na stronie (prosimy – bez spamu). Możesz również śledzić mnie na Twitterze aby być na bieżąco z programem, społecznością Bitcoinów i od czasu do czasu otrzymywać porady matematyczne:

Recenzje podcastów

To, co Bitcoin zrobił, dąży do niezrównanego standardu doskonałości, jeśli chodzi o produkcję podcastu, a to doprowadziło do szerokiego uznania w społecznościach Bitcoin i kryptowalut. WBD z dumą przyznaje 4,9 / 5 gwiazdek w Apple Podcasts. Oto tylko kilka z najlepszych recenzji podcastów:

K. Ryan Bradshaw:

„Najlepszy podcast w przestrzeni Bitcoin –

Ten podcast jest jednocześnie zabawny, interesujący, pouczający i czarujący. Peter jest wspaniałym gospodarzem, który stara się znaleźć najlepszych gości w kosmosie, podróżować do nich i mieć niezapomniane interakcje, które jednocześnie uczą i bawią. Ten podcast jest wart twojego czasu.

Mosh5382:

„Bardzo przystępny –

Peter przeprowadza wywiady ze swoimi gośćmi z perspektywy, że jego słuchacze nie są ekspertami od Bitcoin, co sprawia, że ​​ten podcast jest świetny dla osób, które śledzą Bitcoin od lat lub tych, którzy dopiero uczą się o kryptowalutach. Bardzo polecam ten podcast!

Tamarandom:

„Jeden z najlepszych podcastów w kryptowalutach –

nie mogę się doczekać każdego odcinka. Peter to świetny i kompetentny ankieter, który jest otwarty na to, co wie i, co ważniejsze, o tym, czego nie wie. Wspaniali goście i dyskusje.

We use cookies to provide you with the best possible experience. By continuing, we will assume that you agree to our cookie policy