Miasta Kalifornii i ich wyniki kredytowe

Category: Ocen Kredytowych
17 lutego 2021

Wiele lub wszystkie przedstawione firmy zapewniają LendEDU rekompensatę. Dzięki tym prowizjom zapewniamy naszym klientom bezpłatną usługę. Odszkodowanie, wraz z godzinami dogłębnych badań redakcyjnych, określa, gdzie i jak firmy pojawiają się w naszej witrynie.

Pod względem rozmiaru i znaczenia stan Kalifornia jest wielkim w Stanach Zjednoczonych.

Z populacją 38,8 miliona Kalifornia jest najbardziej zaludnionym stanem w Unii; drugi najbardziej zaludniony stan, Teksas, ma 12 milionów mniej mieszkańców niż Kalifornia.

Na Golden State przypada 55 z 538 dostępnych głosów wyborczych, o 21 więcej niż najbliższy stan. Jeśli chodzi o politykę, Kalifornia wydała na świat trzech prezydentów USA.

Kalifornia jest pierwszym stanem, który osiągnął wartość ekonomiczną wartą bilion dolarów w produkcie stanowym brutto. W 2015 roku Kalifornia wyprzedziła Francję, stając się szóstą co do wielkości gospodarką na świecie! Stan jest domem dla największego na świecie przemysłu filmowego, Hollywood, a giganci gospodarczy, tacy jak Apple i McDonalds, powstali w Kalifornii.

Ponadto Golden State jest piątym co do wielkości dostawcą żywności na świecie, największym państwem produkującym mleko w Unii oraz największym producentem winogron, truskawek, brzoskwiń, nektaryn, awokado, czosnku i cebuli.

W porządku, rozumiesz.

Ogólnie rzecz biorąc, siła i znaczenie gospodarki Kalifornii są niezaprzeczalne; bez Golden State potęga gospodarcza Stanów Zjednoczonych byłaby znacznie ograniczona.

Uznając niewiarygodną siłę gospodarki Kalifornii, LendEDU chciał przeprowadzić badanie, które zbadałoby potęgę finansową Kalifornii na bardziej lokalnym poziomie. Korzystając ze zbioru danych Experian Premier Aggregated Credit Statistics SM, oceniliśmy każde miasto w Kalifornii na podstawie średniej oceny kredytowej.

Po wyeliminowaniu dowolnego miejsca w Kalifornii o populacji poniżej 2000, byliśmy w stanie uszeregować 735 miast i miasteczek Kalifornii na podstawie ich oceny kredytowej VantageScore 3.0 ® 1. Celem tego badania była ocena wpływu kondycji finansowej każdego kalifornijskiego miasta na potęgę gospodarczą całego stanu.

Średnia ocena kredytowa jest dobrym wskaźnikiem oceny stabilności ekonomicznej miasta. Dzięki tej statystyce możemy zorientować się, ile średnio zarabiają mieszkańcy miasta i jak skutecznie ci ludzie spłacają kredyty i rachunki.

Raport LendEDU zatytułowany „California Cities & Ich Credit Scores zawiera ranking wszystkich miast w Kalifornii na podstawie ich średniej oceny kredytowej. Dzięki temu rankingowi możesz zorientować się, które miasta Kalifornii najbardziej przyczyniają się do uczynienia Golden State potęgą gospodarczą.

Interaktywna mapa wyników kredytowych Kalifornii

Przewiń każdy punkt lokalizacji, aby zobaczyć jego zdolność kredytową. Możesz powiększać i pomniejszać tę mapę, a także klikać i przeciągać w różne lokalizacje. Jeśli zdarzy się, że stracisz orientację, kliknij przycisk strony głównej w prawym górnym rogu ekranu, aby ponownie wyśrodkować widok.

Pełne rankingi miast Kalifornii według oceny kredytowej

Metodologia

Wszystkie dane wykorzystane w tym badaniu były objęte licencją firmy Onboard Informatics i Experian. Informatyka pokładowa została wykorzystana do danych dotyczących populacji i lokalizacji spisu powszechnego 2010. Zbiór danych Experian Premier Aggregated Credit Statistics został użyty do znalezienia średniej oceny kredytowej VantageScore 3.0 dla każdego miasta w Kalifornii.

Każde miasto, które miało mniej niż 2000 mieszkańców, było natychmiast eliminowane z dalszej analizy. Niektóre większe miasta w Kalifornii, takie jak Los Angeles i San Diego, miały wiele kodów ZIP TM 2. Aby skonsolidować wiele kodów pocztowych w jednej liście, wyniki kredytowe dla każdego kodu pocztowego w danym mieście zostały zważone na podstawie odpowiedniej populacji tego kodu pocztowego. Kod pocztowy z większą populacją miał większą wagę podczas uśredniania wielu ocen kredytowych miasta.

Po wykonaniu tej czynności miasta i miasta można było sklasyfikować na podstawie ich średniej oceny kredytowej. Miasta lub miasta o wyższej średniej punktacji kredytowej znalazły się wyżej na liście i na odwrót.

1. VantageScore ® jest zarejestrowanym znakiem handlowym VantageScore Solutions, LLC.

2. Experian jest niewyłącznym licencjobiorcą oferującym pełen zakres usług United States Postal Service ® . Następujące znaki towarowe są własnością United States Postal Service ® : ZIP i ZIP Code. Cena za usługi Experian nie jest ustalana, kontrolowana ani zatwierdzana przez United States Postal Service ® .

We use cookies to provide you with the best possible experience. By continuing, we will assume that you agree to our cookie policy