Kto jest właścicielem Bitcoin? Czy Bitcoin to oszustwo?

Category: Więcej Informacji
17 lutego 2021

Kto jest właścicielem Bitcoin i czy Bitcoin jest oszustwem? Wiele osób denerwuje się tymi dwoma tematami w świecie bitcoinów. Ludzie chcą znać jasne odpowiedzi na te tematy, ale to naprawdę nie jest takie proste. Pierwszy temat, kto jest właścicielem bitcoina, nie jest tak skomplikowany ani dyskutowany, jak idea, że bitcoin to oszustwo . Są fakty, które można przytoczyć, ale są też opinie, które można wyrazić na oba te tematy. W tym artykule postaram się wyjaśnić niektóre z tych faktów, a także przeanalizować niektóre opinie dotyczące tych dwóch tematów.

Kto jest właścicielem Bitcoin?

Pierwsza specyfikacja Bitcoin i dowód słuszności koncepcji zostały opublikowane w 2009 roku na liście mailingowej kryptograficznej autorstwa Satoshi Nakamoto. Satoshi opuścił projekt pod koniec 2010 roku, nie zdradzając zbyt wiele o sobie. Od tego czasu społeczność rozwija się wykładniczo, a wielu programistów pracuje nad Bitcoinem (Bitcoin.org).

Kto jest właścicielem Bitcoin ? Bitcoin nie jest obsługiwany przez żaden pojedynczy podmiot lub firmę, ale jest raczej obsługiwany przez tysiące ludzi obsługujących oprogramowanie Bitcoin na całym świecie. Istnieje księga, która służy do zarządzania transakcjami w bazie danych. Jest to powszechnie określane jako „ Blockchain . Można to porównać do systemu, którego ludzie używali do udostępniania plików muzycznych. Przerażające dla nowego użytkownika jest to, że nie ma nikogo, kto mógłby pociągnąć do odpowiedzialności, jeśli coś pójdzie nie tak. To uczucie jest trudne do przełknięcia. Udaj się do Jak zdobyć bezpłatne Bitcoins z Bitcoin Zawory które naprawdę płatna do ciebie kilka darmowych bitcoins do swojej bitcoin portfela.

Czy Bitcoin to oszustwo?

Czy Bitcoin to oszustwo? Niektórzy mówią tak, a niektórzy nie. Debata trwa i otrzymujesz różne odpowiedzi w zależności od tego, kogo zapytasz. Niektórzy porównali to do schematu phonzi, a także dali taką samą szansę, jak prawdziwe waluty świata, które, jak wierzą, upadną w dowolnym momencie. Inni powiedzieli, że w jaki sposób protokół kryptografii open source może być oszustwem. Ci ludzie uważają, że jedynymi ludźmi, którzy nazywają to oszustwem, są ci, którzy nic o tym nie wiedzą. Cytuje się nawet wielkiego Billa Gatesa, który powiedział, że „Bitcoin to technologiczny tour de force. Uważa się, że dopóki Internet jest dostępny, bitcoin może zrobić to, co złoto, ale dziesięć razy lepiej. Jedno uderzające stwierdzenie, które musi zostać zbadane przez wątpiących, dotyczy tego, jak bitcoin może być oszustwem, jeśli nikt go nie kontroluje.

Świat staje się coraz bardziej otwarty na bitcoiny, gdy dostępnych jest więcej informacji. Jednak różne osoby potrzebują różnych czasów, aby przetrawić te informacje, gdy stają się one dostępne. Zatem pytania i debaty będą kontynuowane, ponieważ żyjemy w społeczeństwie, w którym tak właśnie jest. Myślę, że pytania o to, kto jest właścicielem Bitcoina, zostaną rzucone do łóżka, gdy tylko pojawi się więcej informacji, ponieważ fakty są faktami, jeśli chodzi o ten temat. Może minąć trochę czasu, zanim ludzie przestaną kwestionować, bo Bitcoin jest oszustwem. Sukces bitcoina w świecie waluty będzie antidotum na wątpiących i niedowidzących. Do tego czasu każdy ma prawo do własnych opinii, ale przed wygenerowaniem opinii należy wziąć wszystko pod uwagę.

We use cookies to provide you with the best possible experience. By continuing, we will assume that you agree to our cookie policy