Jak uzyskać kredyt samochodowy ze złym kredytem

Jak uzyskać kredyt samochodowy ze złym kredytem
Category: Znakami Towarowymi
16 października 2020

Uzyskanie kredytu samochodowego ze złym kredytem może wydawać się niemożliwe, ale tak nie jest. Osoby ze słabym kredytem są przez cały czas zatwierdzane na pożyczkę samochodową i chociaż może się to wydawać trudne, możesz podjąć pewne kroki, aby zwiększyć swoje szanse na uzyskanie kredytu – i samochodu – jakiego potrzebujesz.

Ocena zdolności kredytowej to jeden z czynników, które pożyczkodawcy biorą pod uwagę przy podejmowaniu decyzji o ofercie kredytu samochodowego. Wyniki FICO ® ☉, jeden z najczęściej stosowanych modeli punktacji kredytowej, wahają się od 300 do 850. W tej skali wynik 669 lub niższy jest uznawany za dobry lub słaby. Przy takim wyniku możesz nie kwalifikować się do wszystkich pożyczek, ale przy odpowiednim planowaniu i badaniach powinieneś być w stanie znaleźć pożyczkę, która będzie dla Ciebie odpowiednia.

Kroki, które należy podjąć przed złożeniem wniosku o pożyczkę samochodową

1. Sprawdź swoje wyniki kredytowe – i popraw je, jeśli możesz

Mądrym pierwszym krokiem przed dokonaniem jakiegokolwiek większego zakupu lub złożeniem wniosku o pożyczkę jest otrzymanie bezpłatnej kopii raportów kredytowych. Sprawdzanie raportów kredytowych i wyników daje wyobrażenie o tym, gdzie Twój kredyt mieści się w spektrum od doskonałych do biednych. W ten sposób możesz bez obaw ubiegać się o pożyczki dostosowane do Twojego profilu kredytowego.

Jeśli nie potrzebujesz od razu samochodu, praca nad poprawą wyników przed złożeniem wniosku o nową pożyczkę może pomóc w uzyskaniu lepszych warunków i niższej stopy procentowej – co powinno zaoszczędzić trochę pieniędzy. Oto kilka wskazówek, jak poprawić swoje wyniki kredytowe:

 • Płać wszystkie rachunki na czas . Spłać także wszelkie nieodebrane lub opóźnione płatności lub konta w windykacji. Historia płatności to jeden z najważniejszych aspektów Twojego kredytu i jeden z najlepszych sposobów na poprawę wyników.
 • Zmniejsz swój dług tak bardzo, jak to możliwe . To nie tylko stawia Cię w lepszej sytuacji finansowej podczas ubiegania się o pożyczkę, ale także poprawia wskaźnik wykorzystania kredytu. Wskaźnik wykorzystania oblicza się, dzieląc łączne salda kredytów odnawialnych przez łączne limity kredytowe. Eksperci zalecają utrzymywanie wskaźnika wykorzystania poniżej 30% lub poniżej 10%, aby uzyskać najlepsze wyniki.
 • Sprawdź swoje raporty kredytowe pod kątem błędów . Te problemy mogą obniżać Twoje wyniki. Zdarzają się błędy, a usunięcie wszelkich nieścisłości z raportów kredytowych może pomóc poprawić Twój wynik.
 • Skorzystaj z narzędzi takich jak Experian Boost , nowy produkt, który umożliwia natychmiastową poprawę wyniku poprzez dodanie rachunków za usługi komunalne i telefoniczne do pliku kredytowego. Odwiedź stronę Experian.com/boost, aby się zarejestrować.

2. Zbadaj różne auto pożyczkodawców

Jeśli miałeś problem z uzyskaniem zgody na pożyczki od konwencjonalnych pożyczkodawców, przyjrzyj się pożyczkodawcom, którzy koncentrują się wyłącznie na obsłudze osób z niższymi wynikami kredytowymi. Tacy pożyczkodawcy zazwyczaj oferują pożyczki o wyższym oprocentowaniu, ale mogą pomóc osobom o słabych wynikach kredytowych, które potrzebują dostać samochód w potrzebie.

Wypatruj salonów samochodowych, które wskazują, że współpracują z osobami o złych kredytach. Dealerzy ci mogą mieć umowy z pożyczkodawcami, którzy są zobowiązani do współpracy z pożyczkobiorcami subprime, lub mogą sami finansować twoją pożyczkę.

Aby znaleźć pożyczkodawców samochodowych, z którymi możesz pracować, wyszukaj w Internecie, z których niektórzy oferują pożyczki specjalnie dla osób ze złym kredytem.

3. Upewnij się, że masz wystarczająco dużo pieniędzy na zaliczkę

Jeśli możesz odłożyć pieniądze na nowy kredyt samochodowy, możesz obniżyć miesięczne raty, uzyskać lepsze oprocentowanie lub skrócić okres spłaty kredytu. Chociaż możesz mieć słaby kredyt, zadatek to gotówka do ręki, którą pożyczkodawca weźmie pod uwagę, rozważając ryzyko udzielenia pożyczki. Oszczędzanie na zaliczkę może mieć wpływ na uzyskanie zgody na pożyczkę, której potrzebujesz.

4. Wiesz, na co możesz sobie pozwolić

Upewnij się, że wiesz, na jaką miesięczną spłatę kredytu możesz sobie pozwolić, ponieważ pomoże Ci to wybrać samochód w Twoim przedziale cenowym. Jednocześnie zbadaj aktualne średnie oprocentowanie kredytów samochodowych, aby w momencie negocjacji mieć pojęcie, na co Cię stać. Możesz sprawdzić aktualne stawki online, aby dowiedzieć się, jakie są aktualne warunki i dostępne stopy procentowe.

Opcje uzyskania kredytu samochodowego ze złym kredytem

Jeśli potrzebujesz samochodu od razu i nie masz czasu, aby poprawić swoje wyniki kredytowe przed złożeniem wniosku o pożyczkę samochodową, oto kilka alternatyw, które mogą pomóc.

1. Rozważ zakup Cosignera

Posiadanie cosignera z dobrym kredytem może zwiększyć Twoje szanse na uzyskanie zgody na kredyt samochodowy i może pomóc w uzyskaniu lepszej stopy procentowej. Kiedy cosigner ubiega się o pożyczkę z tobą, zasadniczo mówi pożyczkodawcy, że jeśli nie spłacisz swojego długu, to zrobi.

Ponieważ pożyczkodawca ma kogoś, do kogo może się zwrócić, jeśli nie spłacisz pożyczki, wiąże się to z mniejszym ryzykiem i większe prawdopodobieństwo, że zostaniesz zatwierdzony. Przy mniejszym ryzyku pożyczkodawca może również zaoferować niższą stopę procentową – co może zaoszczędzić tysiące w okresie obowiązywania pożyczki. Pamiętaj, że ten nowy dług pojawi się zarówno w Twoim, jak i w raporcie kredytowym cosignera, a wszelkie nieodebrane lub spóźnione płatności mogą wpłynąć na oba Twoje wyniki.

Posiadanie cosignera może być bardzo pomocne przy próbie uzyskania pożyczki ze złym kredytem. Po prostu upewnij się, że wszystkie płatności są dokonywane na czas, aby nie narażać swoich – ani swojego cosignera – zdolności kredytowej na ryzyko.

2. Wypróbuj sprzedawcę z opcją „kup tutaj”

W tym scenariuszu nie tylko wybierasz samochód u dealera, ale także go finansujesz. W przeciwieństwie do tradycyjnej sprzedaży, w której korzystasz z usług pożyczkodawcy będącego stroną trzecią, w tym przypadku sam dealer jest spółką finansową. Decyzję o zatwierdzeniu pożyczki podejmuje ten sam podmiot, który czerpie zyski ze sprzedaży samochodu, więc często są bardziej elastyczni w udzielaniu finansowania osobom o słabej zdolności kredytowej.

Chociaż tego typu pożyczki mogą być dobre dla kogoś ze złym kredytem, ​​który potrzebuje szybko pożyczki samochodowej, weź pod uwagę następujące pułapki: Stopy procentowe są zwykle znacznie wyższe w przypadku dealerów niż w przypadku innych pożyczkodawców, mogą istnieć szczególne instrukcje dotyczące płatności wymagające zapłaty osobiście, a jeśli przegapisz płatności, może być większa szansa, że ​​samochód zostanie przejęty. Niestety, wielu z tych pożyczkodawców nie zgłasza tych kont do trzech biur kredytowych, więc nie będziesz w stanie wykorzystać tego rodzaju pożyczek do budowy kredytu. Jeśli nie masz pewności, zapytaj, czy zgłaszają się do biur informacji kredytowej.

3. Znajdź pożyczkę samochodową drugiej szansy

Tego typu pożyczki robią dokładnie to, co mówią i mają na celu dać drugą szansę osobom ze złymi kredytami. Jeśli odmówiono Ci tradycyjnej pożyczki samochodowej, pożyczkodawca drugiej szansy spróbuje zapewnić opcje finansowania, na które masz prawie gwarancję, że zostaniesz zatwierdzony.

Chociaż pożyczki drugiej szansy mogą być dobrą opcją dla kogoś ze złym kredytem, ​​mogą również wiązać się z pewnymi zastrzeżeniami, które zmniejszają ich atrakcyjność, takimi jak wyższe stopy procentowe i opłaty. Możesz wyszukiwać tego typu pożyczki online, aby znaleźć te przeznaczone specjalnie dla osób ze złym kredytem.

4. Sprawdź w Unii Kredytowej

Niezależnie od tego, czy jesteś już członkiem unii kredytowej, możesz rozważyć sfinansowanie zakupu samochodu w jednej, ponieważ znana jest z oferowania pożyczek na dobrych warunkach i niskim oprocentowaniu. Są również znani z pracy z ludźmi, którzy mają zły kredyt.

Sprawdź w unii kredytowej – spróbuj zacząć od takiej, która jest powiązana z twoim pracodawcą lub organizacją zawodową, do której należysz – aby sprawdzić, czy możesz uzyskać wstępną zgodę na pożyczkę, zanim udasz się do salonu. W ten sposób możesz z większą pewnością robić zakupy dla swojego samochodu i dokładnie wiedzieć, na co Cię stać.

Członkostwo w niektórych spółdzielczych kasach oszczędnościowo-kredytowych może być ograniczone w zależności od miejsca zamieszkania, pracodawcy lub innych grup, z którymi możesz być powiązany. Jeśli nie jesteś pewien, czy kwalifikujesz się do członkostwa w jakiejś unii kredytowej, skontaktuj się z nią i poproś o informacje na temat jej wymagań.

Jak kredyt samochodowy wpływa na Twój kredyt

Uzyskanie kredytu samochodowego wpłynie na Twój kredyt, a skutki mogą być dobre lub złe, w zależności od tego, jak poradzisz sobie ze spłatą.

Twoje nowe konto pożyczkowe zostanie wymienione w raportach kredytowych, a większość pożyczkodawców zgłosi historię płatności do jednego lub wszystkich trzech głównych biur kredytowych. Twoja historia płatności również stanie się częścią raportu kredytowego, dlatego ważne jest, aby wszystkie płatności były dokonywane na czas.

Historia płatności stanowi 35% Twojego FICO ® Score, a brak choćby jednej płatności może negatywnie wpłynąć na Twoje wyniki. Zbyt wiele nieodebranych płatności może również skutkować przejęciem samochodu przez pożyczkodawcę.

Jeśli dokonasz wszystkich płatności na czas, te pozytywne informacje zostaną zapisane w Twoim pliku i przyczynią się do ogólnego stanu Twojej historii płatności, pomagając w uzyskaniu wyników w czasie. Jeśli nie wiesz, jaka jest Twoja zdolność kredytowa, możesz otrzymać bezpłatną kopię swoich raportów od Experian.

Chcesz natychmiast zwiększyć swoją zdolność kredytową? Experian Boost pomaga, dając Ci kredyt na rachunki za media i telefon komórkowy, które już płacisz. Do tej pory te płatności nie wpływały pozytywnie na Twój wynik.

Ta usługa jest całkowicie bezpłatna i może szybko poprawić Twoje wyniki kredytowe, korzystając z Twojej własnej pozytywnej historii płatności. Może również pomóc osobom o słabej lub ograniczonej sytuacji kredytowej. Inne usługi, takie jak naprawa kredytu, mogą kosztować Cię nawet tysiące i pomagają tylko usunąć nieścisłości z raportu kredytowego.

Zwiększ swój wynik FICO ® natychmiastowo za darmo

Experian Boost pomaga, dając Ci kredyt na rachunki za media i telefon komórkowy, które już płacisz. Do tej pory te płatności nie wpływały pozytywnie na Twój wynik.

Nie wymagamy karty kredytowej

Czy powinienem płacić rachunki za pomocą karty kredytowej lub konta czekowego?
Skutki dobrowolnego wydania pojazdu
Powiązane artykuły:
Czy możesz uzyskać pożyczki studenckie, jeśli masz złe wyniki kredytowe?
Czy mogę otrzymać pożyczkę typu Cash-Out Auto Refinance With Bad Credit?
Gdzie mogę uzyskać małą pożyczkę ze złym kredytem?
Jak uzyskać pożyczkę konsolidacyjną ze złym kredytem
Gdzie uzyskać pożyczkę awaryjną ze złym kredytem
Prawda o numerach CPN lub numerach prywatności kredytowej
Popularne artykuły:
Wiele zapytań przy zakupie kredytu samochodowego
Jak zapytania dotyczące kredytów samochodowych wpływają na wyniki kredytowe?
Bank lub dealer: Jaki jest najlepszy sposób na sfinansowanie samochodu?
Zasoby
 • Ocena kredytowa
  • Podstawy oceny zdolności kredytowej
  • Co to jest dobra ocena kredytowa?
  • Zrozumienie punktacji kredytowej
  • Moja ocena kredytowa
  • Najczęściej zadawane pytania dotyczące oceny zdolności kredytowej
  • Co to jest wskaźnik wykorzystania kredytu?
  • Co wpływa na Twoje wyniki kredytowe?
 • Raport kredytowy
  • Podstawy raportu kredytowego
  • Naprawa kredytu: jak „naprawić” kredyt
  • Mój raport kredytowy
  • Informacje o sprawdzaniu raportu kredytowego
  • Zrozumienie raportu kredytowego Experian
  • Słowniczek statusu konta
  • Windykacja w Twoim raporcie kredytowym
  • Instrukcje dotyczące rozstrzygania sporów pocztą
  • Często zadawane pytania dotyczące sporów
  • Upadłość: jak to działa, rodzaje i konsekwencje
  • Trudne i miękkie zapytania dotyczące raportu kredytowego
  • Jak kwestionować informacje z raportu kredytowego
  • Zrozumienie ustawy o rzetelnej sprawozdawczości kredytowej
  • Czy mogę zrezygnować z wstępnie zatwierdzonych ofert kredytowych?
  • Co to jest raport kredytowy?
 • Oszustwa i kradzież tożsamości
  • Zapobieganie oszustwom
  • Co to jest oszustwo kredytowe?
  • Zasoby dotyczące oszustw
  • Bezpłatne zamrażanie zabezpieczeń
  • Zapobieganie oszustwom
  • Pomoc dla ofiar
  • Co to jest kradzież tożsamości?
  • Jak zamrozić kredyt
  • Oszustwo związane z kartą kredytową: co zrobić, jeśli jesteś ofiarą
 • Etapy życia
  • Wydarzenia życiowe
  • Co się dzieje z twoim kredytem, ​​gdy bierzesz ślub?
  • Rozwód i kredyt
  • Śmierć współmałżonka
  • Ustanowienie kredytu biznesowego
  • Zakupy
  • Zatrudnienie
  • Planowanie przejścia na emeryturę
 • Popraw kredyt
  • Poprawa zdolności kredytowej
  • Jak zbudować kredyt
  • Zła historia kredytowa i ocena
  • Jak odbudować kredyt
  • Jak poprawić swoją zdolność kredytową
  • Jak „naprawić” zły wynik kredytowy
 • Finanse osobiste
  • Jak ubiegać się o kartę kredytową
  • Pożyczki osobiste: co należy wiedzieć przed złożeniem wniosku
  • Czy pożyczka konsolidacyjna jest dla Ciebie odpowiednia?
  • Jak wyjść z długu
  • Jak uzyskać kredyt samochodowy
  • Jak spłacić zadłużenie karty kredytowej
  • Kup lub leasing samochodu: który jest najlepszy?
  • Zrozumienie zabezpieczonych kart kredytowych
  • Plan zarządzania długiem: czy jest odpowiedni dla Ciebie?
Najnowsze badania
 • Przegląd kredytu konsumenckiego 2019
 • Finanse konsumenckie dawniej i dziś: wielka recesja a 2020 r
 • Znaki degradujące w raportach kredytowych powolne w czasie pandemii
 • Wyświetl wszystkie badania
Najnowsze recenzje
 • Najlepsze karty kredytowe na zakupy w Czarny piątek
 • Najlepsze karty kredytowe na Amazon Prime Day
 • Jaki typ karty nagród jest najlepszy podczas recesji?
 • Najlepsze karty kredytowe na zakupy gazu
 • Najlepsze karty cash back już teraz
 • Najlepsze karty kredytowe do wykorzystania w sklepie spożywczym

Pobierz bezpłatną aplikację Experian:

 • Warunki prawne
 • Polityka prywatności
 • Polityka prywatności CA.
 • naciśnij
 • Wybór reklam
 • Kariera
 • Relacje inwestorskie
 • Skontaktuj się z nami

Wyniki mogą się różnić. Niektórzy mogą nie widzieć lepszych wyników lub szans na akceptację. Nie wszyscy pożyczkodawcy używają plików kredytowych Experian i nie wszyscy pożyczkodawcy używają wyników, na które wpływa Experian Boost.

☉ Ocena kredytowa obliczona na podstawie modelu FICO ® Score 8. Twój pożyczkodawca lub ubezpieczyciel może użyć innego FICO ® Score niż FICO ® Score 8 lub w ogóle innego rodzaju oceny kredytowej. Ucz się więcej.

Zasady redakcyjne: Informacje zawarte w Ask Experian służą wyłącznie do celów edukacyjnych i nie stanowią porady prawnej. Wyrażone tutaj opinie należą wyłącznie do autora, a nie do żadnego banku, wystawcy karty kredytowej lub innej firmy i nie zostały sprawdzone, zatwierdzone ani w inny sposób zatwierdzone przez żaden z tych podmiotów. Wszystkie informacje, w tym stawki i opłaty, są aktualne na dzień publikacji i aktualizowane zgodnie z informacjami przekazanymi przez naszych partnerów.

Zarchiwizowane posty mogą nie odzwierciedlać aktualnych zasad firmy Experian, mimo że są przechowywane w celach informacyjnych. Zespół Ask Experian nie może odpowiedzieć na każde pytanie indywidualnie. Jeśli jednak Twoje pytanie jest interesujące dla szerokiego grona konsumentów, zespół Experian umieści je w przyszłym poście.

Wady i zalety oferty określa nasz zespół redakcyjny na podstawie niezależnych badań. Banki, pożyczkodawcy i firmy obsługujące karty kredytowe nie odpowiadają za treści zamieszczane na tej stronie i nie popierają ani nie gwarantują żadnych recenzji.

Ujawnienie reklamodawcy: oferty pojawiające się na tej stronie pochodzą od firm zewnętrznych („nasi partnerzy”), od których Experian Consumer Services otrzymuje wynagrodzenie; jednakże rekompensata nie ma wpływu na to, jak i gdzie produkty pojawiają się na tej stronie. Oferty na stronie nie reprezentują wszystkich dostępnych usług finansowych, firm lub produktów.

* Aby uzyskać pełne informacje, zapoznaj się z warunkami oferty w witrynie internetowej wydawcy lub partnera. Po kliknięciu „Zastosuj” nastąpi przekierowanie do witryny internetowej wydawcy lub partnera, gdzie przed złożeniem wniosku można zapoznać się z warunkami oferty. Przedstawiamy podsumowanie, a nie pełne warunki prawne – przed złożeniem wniosku należy zapoznać się z pełnymi warunkami oferty określonymi przez samego emitenta lub partnera. Chociaż Experian Consumer Services dokłada wszelkich starań, aby przedstawić jak najdokładniejsze informacje, wszystkie informacje o ofertach są przedstawiane bez gwarancji.

Witryny Experian zostały zaprojektowane tak, aby obsługiwały nowoczesne, aktualne przeglądarki internetowe. Experian nie obsługuje przeglądarki Internet Explorer w wersji 10.0 i starszych. Jeśli obecnie używasz nieobsługiwanej przeglądarki, Twoje wrażenia mogą nie być optymalne, mogą wystąpić problemy z renderowaniem i możesz być narażony na potencjalne zagrożenia bezpieczeństwa. Zaleca się aktualizację do najnowszej wersji przeglądarki.

2020 Wszelkie prawa zastrzeżone. Experian. Experian i użyte tutaj znaki towarowe Experian są znakami towarowymi lub zastrzeżonymi znakami towarowymi firmy Experian i jej spółek zależnych. Użycie jakiejkolwiek innej nazwy handlowej, praw autorskich lub znaku towarowego służy wyłącznie do celów identyfikacji i odniesienia i nie oznacza żadnego związku z prawami autorskimi lub właścicielem znaku towarowego ich produktu lub marki. Inne nazwy produktów i firm wymienione w tym dokumencie są własnością ich odpowiednich właścicieli. Licencje i ujawnienia.

We use cookies to provide you with the best possible experience. By continuing, we will assume that you agree to our cookie policy