Gdzie możesz się zmienić, gdy banki są zamknięte? Odpowiedział

17 lutego 2021

Oprócz banków – które często są otwarte tylko w zwykłych godzinach pracy – istnieje kilka innych miejsc, w których można znaleźć kwatery, w tym sklepy spożywcze i apteki, popularne sklepy, takie jak Target i Walmart, małe firmy, takie jak pralnie i myjnie samochodowe, a także inne miejsca, które zwykle mają zmienić maszyny pod ręką. Chociaż banki mogą dać ci listę kwartałów, kiedy ich potrzebujesz, mogą mieć ograniczenia i często nie są otwarte poza normalnymi godzinami pracy. Możesz uniknąć kłopotów i niedogodności w banku, odbierając drobne w jednym z wymienionych poniżej miejsc.

Spis treści

Gdzie znaleźć kwaterę w nocy itp.

W erze bankowości cyfrowej często zdarza się, że jesteś bez zmian. Mniej osób nosi przy sobie gotówkę, zamiast tego decyduje się na karty debetowe i kredytowe. Oznacza to, że gdy zajdzie potrzeba zmiany do prania lub nakarmienia parkometru, może być konieczne znalezienie miejsca na zmianę i może to być poza normalnymi godzinami pracy. Na szczęście zestawiliśmy listę miejsc, w których można dostać kwatery po zamknięciu banków.

Arkady i kasyna

Większość centrów gier, zarówno przeznaczonych dla dzieci, jak i dorosłych, ma automaty do zmiany. Podczas gdy wiele nowoczesnych salonów gier używa żetonów do gry, często w salonach można znaleźć automaty do monet. Dzieje się tak, ponieważ zazwyczaj istnieją takie rzeczy, jak automaty z gumą do żucia i małe automaty sprzedające, które nadal wymagają ćwiartek. Jeśli nie możesz znaleźć bankomatu, możesz zapytać kasjera, czy może wydać ci resztę.

Jeśli mieszkasz w pobliżu kasyna i masz ukończone 21 lat, powinieneś mieć możliwość zmiany tam. Kasyna zazwyczaj mają automaty do wymiany na podłodze w pobliżu automatów do gry. Jeśli nie widzisz żadnego, możesz udać się do klatki kasjera ze swoim identyfikatorem i tam poprosić o zmianę.

Myjnie samochodowe

Podczas gdy wiele myjni samochodowych pozwala teraz na pobranie płatności kartą, kilka z nich nadal wymaga do działania ćwierćdolarówek lub tokenów, szczególnie te samoobsługowe, które działają 24 godziny. Powinieneś być w stanie użyć automatów do wymiany, aby zamienić 1 dolarowy banknot na ćwiartki. Tylko uważnie przeczytaj instrukcję na maszynie – chcesz potwierdzić, że jest to prawdziwa maszyna do wymiany, która da ci walutę, a nie maszyna, która da ci żetony dobre tylko do myjni samochodowej.

Zwrot pieniędzy za pomocą karty debetowej

Jeśli masz kartę debetową, możesz zatrzymać się w dowolnym sklepie, który oferuje opcję zwrotu gotówki przy kasie. Dokonaj niewielkiego zakupu, takiego jak paczka miętówek lub czasopisma, zapłać kartą debetową i wybierz zwrot gotówki. Niektóre miejsca pozwalają na zwrot gotówki w wysokości zaledwie 5 $, podczas gdy inne wymagają co najmniej 20 $. Niezależnie od kwoty, o którą prosisz, możesz poprosić kasjera o przekazanie jej części w ćwiartkach lub innych potrzebnych monetach, a jeśli mają zmianę w kasie, prawdopodobnie się zgodzą. Należy jednak pamiętać, że przy obecnym niedoborze monet w USA kasjerzy nie zawsze są w stanie zapewnić potrzebną zmianę.

Sklepy spożywcze

Niektóre sklepy spożywcze zapewnią resztę za dolara lub kilka dolarów, jeśli je o to poprosisz. Jednak zasady dotyczące tego różnią się w zależności od sklepu, a sklepy zazwyczaj nie wymieniają więcej niż jednego lub dwóch dolara. Chęć lub zdolność pracownika do wprowadzenia zmian może zależeć od wielu czynników, takich jak pora dnia, ilość dostępnych zmian, kwota, o którą prosisz, oraz lokalizacja sklepu. Jeśli sklep nie wyda reszty za dolara lub dwa, możesz wypróbować opcję zwrotu gotówki, kupując coś małego i prosząc o zwrot części gotówki w zamian za resztę. Alternatywnie możesz zapłacić za coś małego gotówką i poprosić o przekazanie części reszty w ćwiartkach lub innych monetach, których potrzebujesz.

Sklepy spożywcze

Uwaga: ze względu na obecny niedobór monet w USA, niektóre sklepy spożywcze, takie jak Kroger i HEB, zaokrągla zakupy gotówkowe i nie zapewniają reszty. https://abc7.com/coin-shortage-us-pandemic-covid-19-change-coins/6316672/ 'data-toggle = tooltip data-html = true> Kroger umożliwia również klientom aby zastosować zmianę na karcie lojalnościowej do wykorzystania przy przyszłych zakupach. Zaokrąglone kwoty są przekazywane na cele charytatywne. Możesz skontaktować się z wybranym sklepem, aby dowiedzieć się więcej o jego aktualnej polityce zmian.

Jeśli potrzebujesz drobnych i znajdziesz się w pobliżu sklepu spożywczego, możesz skontaktować się z kasjerem lub odwiedzić stanowisko obsługi klienta. Wiele sklepów spożywczych wymienia papierowe pieniądze na ćwiartki lub inne formy reszty. Jest to zwykle lepsza opcja niż sklepy ogólnospożywcze lub pralnie, jeśli potrzebujesz więcej niż dolara lub dwa reszty. Kwota reszty, jaką sklep będzie w stanie wydać, może się różnić w zależności od tego, ile ma pod ręką. Jeśli potrzebujesz dużej ilości reszty, najlepiej zadzwoń do lokalnego sklepu, aby potwierdzić, że będzie w stanie wydać resztę, zanim tam pojedziesz.

Pralnie samoobsługowe

Ponieważ pralki i suszarki w pralniach automatycznych wymagają ćwiartek do działania, prawie zawsze na miejscu jest jedna lub dwie zmiany. Kilka pralni czynnych jest 24 godziny na dobę, aby dostosować się do różnych harmonogramów. Tak więc, jeśli masz pralnię w swojej okolicy, istnieje duża szansa, że ​​możesz zatrzymać się, aby się przebrać. Należy jednak pamiętać, że niektóre pralnie wymagają co najmniej jednego wsadu po przebraniu. Pracownik lub kierownik na miejscu nie zawsze jest obecny w celu wyegzekwowania tej zasady, ale na wszelki wypadek powinieneś być na to przygotowany.

Apteki

Podobnie jak sklepy ogólnospożywcze, apteki takie jak Rite Aid i Walgreens często zapewniają resztę za dolara lub dwa. Jednak nie jest to standardowa praktyka. Jeśli przyniesiesz gotówkę do kasy w aptece, kasjer zazwyczaj będzie mógł wydać ci resztę. Jeśli jednak potrzebujesz więcej niż kilka dolarów reszty, najlepiej poszukać innej opcji, takiej jak sklep spożywczy lub inny, większy sklep z większą liczbą dostępnych kasjerów.

Nasz artykuł zawiera więcej informacji o aptekach czynnych całą dobę.

Cel

Przedstawiciel obsługi klienta Target potwierdził, że sklep wyda ci resztę lub sprzedaje rolkę ćwiartek za gotówkę w kasie obsługi klienta. Dotyczy to również innych form zmian, takich jak dziesięciocentówki i monety. Uzyskanie zmiany w ten sposób wymaga zatwierdzenia przez kierownika sklepu, więc być może będziesz musiał poczekać kilka minut, aż kierownik pojawi się na pierwszym planie, aby przejrzeć transakcję, i możesz nie być w stanie uzyskać kwartałów w każdej lokalizacji sklepu Target. Jeśli chcesz wiedzieć, czy Twój lokalny Target będzie wymieniał papierowe pieniądze na kwartały, możesz zadzwonić do lokalnego sklepu Target.

Walmart

Jeśli Twój lokalny Walmart ma centrum pieniężne, możesz tam udać się i poprosić o wymianę papierowych pieniędzy na ćwiartki lub inne monety. Jeśli w Twoim lokalnym sklepie nie ma centrum pieniędzy, możesz odwiedzić stanowisko obsługi klienta i poprosić o wymianę. Należy jednak pamiętać, że kierownicy sklepów Walmart mają swobodę akceptowania lub odrzucania wymiany pieniędzy. Jeśli chcesz zadzwonić do lokalnego Walmart, aby sprawdzić, czy wymieni gotówkę na kwartały, możesz sprawdzić jego dane kontaktowe na stronie internetowej Walmart.

Jeśli masz resztę i chcesz się jej pozbyć, zapoznaj się z naszym artykułem o maszynach Coinstar i jakie rodzaje monet przyjmują.

We use cookies to provide you with the best possible experience. By continuing, we will assume that you agree to our cookie policy