Gdzie inwestować w 2018

17 lutego 2021

Według nowego raportu przeprowadzonego przez TH Real Estate, w tym roku pojawi się szereg możliwości inwestycyjnych w czterech kluczowych obszarach nieruchomości komercyjnych.

Nr 1: DługDla inwestorów na rynku nieruchomości komercyjnych może to być najlepszy moment na dodanie długu do portfela akcji lub portfela wielu aktywów, co może przynieść wysokie zyski skorygowane o ryzyko. Wolumeny transakcji na rynku nieruchomości były wysokie w ostatnich miesiącach i oczekuje się, że przez kilka następnych lat będą rosły w tempie średnio 360 mld USD w latach 2017–2020. Podobnie rynek udzielania kredytów hipotecznych, który prawdopodobnie osiągnął łącznie Przewiduje się, że 480 mld USD w 2017 r. Będzie również mocne w nadchodzących latach.

Nr 2: LogistykaSektor logistyki osiągnął dobre wyniki w 2017 r. I oczekuje się, że będzie kontynuowany w nadchodzących latach, w dużej mierze dzięki sile handlu elektronicznego i dostaw online.

Wskaźniki dostępności w sektorze osiągnęły w ostatnich dniach najniższy poziom w historii, a czynsze nadal rosną. Oczekuje się, że w tym roku na rynek wejdzie większa podaż, co może spowodować wyrównanie czynszów, chociaż koszty budowy mogą wymusić jeszcze wyższe stawki.

Raport: Kampania Trumpa aktywnie omawia radykalne środki mające na celu obejście wyników wyborówMężczyzna z Arkansas znajduje masywny 9-karatowy diament, który, jak podejrzewał, był kawałkiem szkłaTrump grozi, że wyda rozkaz wykonawczy uniemożliwiający Bidenowi wybranie na prezydentaNr 3: Handel detalicznyPomimo zawirowań w sektorze detalicznym w ciągu ostatnich kilku lat, wciąż może istnieć wiele możliwości w wysokowydajnych centrach i nieruchomościach doświadczalnych. Oczekuje się, że aktywa o średniej i niskiej wydajności wymrą w ciągu najbliższych kilku lat, ale te z wyższej półki osiągną szczyt, wykorzystując handel elektroniczny na swoją korzyść, poprawiając doświadczenia klientów i wydajność operacyjną.

Nr 4: Alternatywne sektoryW ciągu ostatnich kilku lat popularność zyskały samo magazyny, mieszkania dla studentów i seniorów, a także nieruchomości biurowe. Ponieważ każdy z nich wykazuje odporność w poprzednich okresach niestabilności gospodarczej, sektory te są postrzegane jako główne możliwości inwestycyjne.

Sektor opieki zdrowotnej wykazuje największy potencjał wzrostu, ponieważ rośnie liczba starzejących się dorosłych w USA. Szacuje się, że 21,2 miliona Amerykanów jest w wieku powyżej 75 lat, a do 2030 r. Liczba ta ma wzrosnąć o dodatkowe 14 milionów.

Aby uzyskać więcej informacji na temat nieruchomości komercyjnych, odwiedź www.bisnow.com lub sprawdź nas na Facebooku i Twitterze.

Jesteśmy Bisnow, międzynarodową firmą zajmującą się mediami cyfrowymi, która codziennie publikuje biuletyny i produkuje wydarzenia dotyczące trendów na rynku nieruchomości komercyjnych, osobowości i…

Jesteśmy Bisnow, międzynarodową firmą zajmującą się mediami cyfrowymi, która publikuje codzienne biuletyny i produkuje wydarzenia dotyczące trendów, osobowości i wydarzeń na rynku nieruchomości komercyjnych. Niezależnie od tego, czy chodzi o naszą branżę, czy przez setki konferencji na temat nieruchomości komercyjnych, podczas których nawiązujemy kontakty, rozmawiamy i słuchamy największych firm w naszej przestrzeni – jesteśmy bardzo ciekawi nieruchomości komercyjnych i jesteśmy tutaj, aby pomóc Ci się zaciekawić.

We use cookies to provide you with the best possible experience. By continuing, we will assume that you agree to our cookie policy