Edward Jones

17 lutego 2021

Ta firma nie jest jeszcze akredytowana . Zobacz recenzje poniżej, aby dowiedzieć się więcej, lub prześlij własną recenzję.

Uzyskaj porady od specjalistów ds. Finansów.Znajdź doradcę finansowego w pobliżu w SmartAsset

Uzyskaj porady od specjalistów ds. Finansów.Znajdź doradcę finansowego w pobliżu w SmartAsset

Recenzje Edwarda Jonesa

Link przekierował Cię do tej recenzji. Jego lokalizacja na tej stronie może się zmienić podczas następnej wizyty.

Zweryfikowano 2444362 recenzje w witrynie ConsumerAffairs.

Wymagamy informacji kontaktowych, aby upewnić się, że recenzenci są prawdziwi.

Korzystamy z inteligentnego oprogramowania, które pomaga nam zachować rzetelność recenzji.

Nasi moderatorzy czytają wszystkie recenzje, aby zweryfikować ich jakość i przydatność.

Aby uzyskać więcej informacji na temat recenzji w witrynie ConsumerAffairs.com, odwiedź nasze FAQ.

W ciągu ostatnich 25 lat miałem do czynienia z Edwardem Jonesem, korzystając z usług 3 różnych doradców finansowych w 3 różnych miastach. Rady, które otrzymałem, wykraczają poza moje inwestycje. Moi doradcy pomogli mi w podejmowaniu świadomych decyzji, które miały pozytywny wpływ na moje bezpieczeństwo finansowe. Moi doradcy również zareagowali na moje uwagi i poparli moje życzenie, aby nie inwestować w niektórych sektorach lub branżach. Nawiązałem dobre relacje osobiste ze wszystkimi moimi doradcami. Tylko raz żałowałem, że nie byłem bardziej zdecydowany w pragnieniu zredukowania posiadłości na określonym obszarze. Dobre rady, które otrzymałem, zdecydowanie przeważają nad tym. Nie żałuję opłat, które zapłaciłem za ich usługę. Dobry stosunek jakości do ceny!

Mam świetnego doradcę finansowego. Mam dyplom MBA i inne wykształcenie podyplomowe. Kiedy skontaktowałem się z Kate ** w celu omówienia relacji mojej siostry, zostałem potraktowany niegrzecznie, a Kate była bardzo protekcjonalna. Moja siostra leżała na łożu śmierci i jako wykonawca jej testamentu były informacje, których potrzebowałem, aby spełnić życzenie mojej umierającej siostry. Kate obraziła mnie, pytając, czy wiem, co oznacza „zastąpienie. Mam tylko pisemne kontrakty, negocjowane kontrakty, umowy licencyjne na oprogramowanie na ponad 30 lat, więc tak, wiedziałem, co oznacza „zastąpiony. Nie pozwalała mi mówić, ale ciągle o mnie mówiła.

Niespodziewanie zapytała mnie: „Jak długo chcesz, aby twoja siostra żyła?. Nie wiem, czy była zdenerwowana, ponieważ zadzwoniłem do niej tylko jeden raz, żeby zadać pytanie, czy też jest po prostu niegrzeczną osobą. Jednak pytanie było bardzo nieodpowiednie dla tego, przez co przechodziła nasza rodzina w tym czasie. Gdybym miał czas, aby pomyśleć o pytaniu poza ścianą, powiedziałbym: „na zawsze! Jednak ponieważ byłem tak zaskoczony, że powiedziałem, że to zależy od Boga. Chociaż nie jestem osobą, która zostawia negatywne recenzje, czułem, że konieczne jest ostrzeżenie ludzi i rodzin przed jej nieprofesjonalnym, aroganckim i niegrzecznym zachowaniem. Nigdy nie wykorzystałbym jej jako doradcy finansowego i mam nadzieję, że w przyszłości nie będę musiał z nią w żaden sposób mieć do czynienia.

Dziękujemy, pomyślnie zapisałeś się do naszego newslettera! Zapraszamy do lektury naszych wskazówek i zaleceń.

Głupio poszedłem do doradcy finansowego, aby sprawdzić, czy mogę przejść na emeryturę. Mają teraz ponad 22 000 moich pieniędzy. Z powodu wirusa i wszystkiego, w czym powinienem pomóc (i wszystkich rachunków do zapłacenia), poprosiłem o zwrot pieniędzy. Nie. Ciągle mówią „oh TAX TAX TAX i mówią „nie, nie da mi moich pieniędzy z powodu podatku. Więc co do diabła? Nie mogę zapłacić podatku ORAZ nie spłacić kredytu hipotecznego ani nie pomóc mojej córce, która jest bezrobotna. Więc tak, myślę, że skończę żyć na drodze, a nie w domu. I może NIGDY nie zobaczę moich 22000. Więc nie trać pieniędzy, używając ich.

Poszedłem do swojego doradcy w styczniu 2020 roku i powiedziałem mojemu doradcy wraz z jej sekretarką, że uważam, że rynek jest zbyt wysoki i że chcę dwukrotnie 80% płyt CD i 20% giełd, aby upewnić się, że to się stało. Wróciłem z wakacji w marcu i dużo straciłem. Skonfrontowała się z moją doradczynią, a ona tylko powiedziała przepraszam. Ona tego nie zrobiła! Kiedy zacząłem dochodzenie, ona i jej sekretarka skłamali na ten temat!

Chciałem ich wyczuć, więc zadzwoniłem, aby zapytać, czy muszę umówić się na spotkanie, zastanawiając się, jakie pytania mogą zadać i jak odpowiem. tak jak myślałem, pompatyczny i arogancki. Pytanie, ile udało mi się zainwestować, pojawiło się WCZESNIE w rozmowie. Teraz mam trochę ponad 1000 dolarów, ale przed podjęciem decyzji musiałem wiedzieć, czy mam do czynienia z ludźmi. Jakże smutne, jak powiedziałem „do 1000 $, „osoba, z którą rozmawiałem, powtórzyła „do 1000 $, mocno zaakcentowała „do, a potem powiedziała, że ​​lepiej będzie, jeśli będę miał Charles Schwab. Moja opinia: Ci, którzy czczą $ i nie dbają o rozwój swoich bliźnich, są tylko czystym złem, będąc jedynie skorupą samego człowieka.

Updated on 05/30/2020: They had a decent amt of money than just half of that (dont want to say obviously). They traded so much they made financial gains = to 1/4th then almost 50% of what I had yet I never saw a dime in the amount my account was worth. Nevertheless that is considered income so my tax es went up almost 4000$. I lost state assistance because they considered the financial gains income as well. I am a senior on a very fixed income and because of their complete mishandling of my account I have to struggle to take care of some things that the state would help with me but for the income from Edward Jones financial gains. 2 moths ago I made a complaint. Was emailed they were looking into it and never heard another word. In my opinion from my experience they are untrustworthy.

Original Review: Poszedłem z nimi i powiedziano im, że mam bardzo stały dochód i inwestuję wszystkie pieniądze, które mam. W czasie podatkowym okazuje się, że kupili i sprzedali tak dużo. Mam zyski finansowe = ed 1/5 wszystkich moich pieniędzy Mimo że nigdy nie widziałem tego rodzaju pieniędzy dodanych do mojego konta (konto urosło niewiele), kosztowało mnie to tysiące podatków, które jako jeden z bardzo stałych dochodów mam nigdy wcześniej. Zawsze.

Teraz stwierdzam, że ze względu na kwotę zysków finansowych nie mogę uzyskać pomocy na receptę, więc nie mogę sobie pozwolić na niektóre z moich recept. Na podstawie moich dochodów kwalifikowałem się, ale z powodu „zysków finansowych, które są uważane za dochód, nie kwalifikuję się. To samo dotyczy pomocy w naprawach domowych od państwowych i prywatnych grup pomocy. Całkowicie mnie schrzanili i wydaje się, że ich to nie obchodzi. Nie wolno mi powiedzieć, czy podjęli lub nie podjęli żadnego wysiłku w celu ugody za nich, ale mogę powiedzieć, że kiedy wysłałem e-mail do ich przedstawiciela o niemożności uzyskania statystyk finansowych / pomocy prywatnej, której potrzebuję. Nie chciało im się nawet odpowiedzieć.

Poprosiłem o przeniesienie (z EdJ na mój nowy otwarty 401 (K) – prosta czynność konsolidacji rachunków na mniej kosztowne). Rozpoczęli dystrybucję! Pieniądze stracone w podatkach i karach – brak z mojej winy. Niekompetentny i nieodpowiedzialny – oszczędź sobie piekła, przez które przechodzę. Konto otwarte i zarządzane przez biura Huntsville AL (dwa z nich) – oba niekompetentne; pierwsza zepsuła mój pierwszy przelew / otwarcie konta (z powodu postępowania rozwodowego). Drugi w chwili, gdy powiedziałem, że chcę obrócić moje pieniądze, pokazał prawdziwą mściwą stronę i nie spełnił mojej prośby o przeniesienie. Ta sama ignorancja i brak reakcji ze strony zarzutó[email protected] – JEDYNY sposób na złożenie skargi. Brak ochrony jako konsumenta, więc zrób swoją staranność (szkoda, że ​​nie zrobiłem mojej) i UNIKAJ TEJ FIRMY.

W 2018 roku mój FA poinformował mnie, że będę musiał zarejestrować się w programie Guided Solutions EJ, ponieważ „rząd federalny wymaga od firmy konwersji wszystkich kont. Nie powiedział mi, że zrobienie tego będzie kosztowało 100 dolarów miesięcznie. Rząd nie miał takich wymagań. Przez około 10 miesięcy nieświadomie uiszczałem opłaty, dopóki nie sprawdziłem konta online. Byłem zszokowany, gdy odkryłem, że wszystkie grosze, które zarobiłem, zostały wymazane … a potem trochę … przez około 1000 $, które straciłem, ufając, że nie jestem wykorzystywany. Dodatkowo zwroty w ciągu kilku lat były skromne. Co za oszustwo. Trzymaj się z daleka od tej firmy i ich skorumpowanych doradców, którym leży na sercu tylko własny interes. Powinienem wiedzieć. FA mieszka w przyczepie!

Sześć miesięcy po otwarciu 401k w mojej firmie, zmieniłem firmę na taką, która używa innej firmy 401k. Skontaktowałem się z EJ i powiedziano mi, że muszę poczekać do tego miesiąca, w tym roku. Starannie zacząłem proces przelewania środków 6 dnia tego miesiąca. Moje telefony i e-maile pozostawały bez odpowiedzi dłużej niż jest to dopuszczalne. Wreszcie! Otrzymałem odpowiedź i powiedziano mi, że wyślą mi formularz pocztą. Potem zajęło to prawie 2 tygodnie. Kiedy przyszedł, był przyklejony do wewnętrznej strony koperty, więc się rozerwał. Zadzwoniłem do lokalnego biura EJ i otrzymałem wiadomość głosową. Ponieważ mam pracę, nie mogłem przyjmować ich telefonów, kiedy oddzwonili. Potem piszą do mnie, mówiąc, że nie mogą mnie złapać. To był ten sam dzień.

Następnego dnia zadzwoniłem do nich podczas przerwy i powiedziano mi, że moja poczta głosowa jest pełna, co utrudnia im kontakt. Używając słodkiego, słodkiego głosu podczas karcenia mnie. Nie zawracałem sobie głowy przypomnieniem jej wielu e-maili i adresów e-mail w ich plikach (ten sam, do którego wysyłają niechcianą pocztę kilka razy w miesiącu). Po prostu próbowałem przejść dalej, aby dostać to, czego potrzebowałem. Następnie powiedziała, że ​​wyśle ​​mi e-mailem instrukcje, jak dostać się na jakąś witrynę EJ, aby zdobyć dokumenty, których potrzebowałem. Postępowałem zgodnie z instrukcjami do litery „T i odmówiono mi dostępu. Zadzwoniłem ponownie. Nie byłem spokojny. Jakaś Courtney powiedziała mi, że muszę się uspokoić, zanim mi pomoże. Zapytałem go, dlaczego, jeśli może zobaczyć, jak długo trwa ta interakcja? Dlaczego nie mogę po prostu dostać moich cholernych pieniędzy.

W końcu znowu dotarłem do Hannah i zapytałem ją, dlaczego nie mogli po prostu wysłać mi prawdziwego formularza e-mailem? Powiedziała, że ​​z jakiegoś powodu nie mogła, ale mogła to przefaksować. Ale dopiero następnego dnia. Dzisiaj – w końcu otrzymuję faks i dodają inne wymagania od mojego obecnego pracodawcy, o które moja bardzo doświadczona, bardzo wykształcona osoba w tym dziale NIGDY nie była proszona. Złożyliśmy już wszystkie dokumenty, które mój pracodawca jest zobowiązany przedłożyć w celu pomyślnego przeniesienia. Każdy pracownik Edwarda Jonesa, z którym miałem do czynienia, był obrzydliwie słodki, ale nie był w żaden cholerny sposób pomocny. Nie mam dużo pieniędzy w tym 401K, więc jestem „nikim, ale napiszę recenzje i wykrzyczę to z dachów, jak niepomocna jest ta firma!

We use cookies to provide you with the best possible experience. By continuing, we will assume that you agree to our cookie policy